Kontakt

ZAJAZD PRZYLASEK

Wiartel 2, 12-200 Pisz

RECEPCJA: +48 87 424 01 88, +48 698 652 246

E-MAIL: ZAJAZDPRZYLASEK@GMAIL.COM

( PROSIMY O NIE UŻYWANIE FORMULARZA KONTAKTOWEGO NA DOLE STRONY, WIADOMOŚĆ MOŻE NIE DOTRZEĆ)

NR KONTA: 40 1240 1532 1111 0000 2055 0248

ZADATKI SĄ ZWRACANE JEŻELI ODWOŁANIE REZERWACJI NASTĄPI NIE KRÓCEJ NIŻ 14 DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM REZERWACJI.

UWAGA! ZWROTOWI PODLEGAJĄ TYLKO ZADATKI ODSYŁANE NA KONTA W POLSKICH BANKACH.

WSKAZÓWKI DOJAZDU: Po wjeździe do Wiartla, prosimy skręcic ostro w prawo zaraz za dużym białym budynkiem, który znajduje się po lewej stronie.

REGULAMIN:
1. Klucze w raz z chipem do bramy i bramki wejściowej wydawane są w recepcji po wcześniejszym wypełnieniu karty pobytu. (zagubienie kompletu kluczy to koszt 30 zł)

2. Przy opuszczaniu pokoju prosimy upewnić się, że klimatyzacja oraz ogrzewanie, są wyłączone oraz, że drzwi są dokładnie zamknięte. Klucz prosimy o pozostawienie w recepcji.

3. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00 , a kończy o 11:00
Śniadania serwujemy od 8:30 do 10:30

4. Prosimy o nie spożywanie własnego alkoholu w miejscach publicznych Zajazdu Przylasek.

5. Osoby odwiedzające gości hotelowych proszone są o opuszczenie
pokoi przed 22:00

6. Prosimy zachować ciszę nocną od godziny 22:00 do 7:00

7. W godzinach nocnych budynek główny oraz bramy są zamykane. Prosimy o używanie chipu przy kluczach.

8. Hotel nie ponosi odpowiedzialności z tytułu kradzieży lub utraty
pieniędzy, kosztowności, papierów wartościowych i przedmiotów
mających wartość naukową i artystyczną. Dlatego prosimy o nie pozostawianie otwartych pokoi.

9. Prosimy o zadbanie o to by państwa zwierze nie było zagrożeniem oraz utrapieniem dla innych gości. Prosimy sprzątać po swoich pupilach jak również nie pozwalać by wchodziły do wody w miejscach wyznaczonych kąpielisk.

10. Życzenie przedłużenia pobytu prosimy zgłosić w recepcji na dzień przed wyjazdem. W miarę istniejących możliwości postaramy się je spełnić.

11. Za pobyt, goście rozliczani są przy meldunku. Goście, którzy z przyczyn od nas nie uzależnionych, zrezygnują z pobytu w trakcie jego trwania, nie otrzymają zwrotu kosztów reszty rezerwacji. Przy pobytach dłuższych niż 7 dni, Zajazd Przylasek może rozważyć częściowy zwrot kosztów.

12. Wyrażam zgodę na używanie podanych przeze mnie danych w komunikacji z Zajazdem Przylasek

13. Zgadzam się na wykorzystanie zdjęć z moim wizerunkiem na stronie na Facebooku i stronie internetowej Zajazdu Przylasek. (Będą państwo informowani o robionych zdjęciach)

14. Jeżeli podczas pobytu potrzebujecie państwo sprzątania, prosimy o zgłoszenie się do recepcji w godzinach porannych.

15. Jeżeli wyrażają państwo chęć rozpalenia własnego grilla, lub ogniska prosimy o zgłoszenie się najpierw do recepcji, gdzie wyznaczymy wspólnie dogodne i bezpieczne miejsce.

16. Zajazd Przylasek nie odpowiada za hałas i zakłócanie porządku przez innych gości, ale z chęcią pomożemy, jeżeli pojawi się taki problem.

Życzymy Udanego Wypoczynku

RODO:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest (DANTEX TADEUSZ RAFAŁOWSKI, UL.BROWARNA 2A, 18-400 ŁOMŻA)
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – rodo@dantex.com.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych/wypożyczalni/pływalni - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres (w zależności od celu – hotel np. 10 lat, wypożyczalnia sprzętu – na okres wypożyczenia),
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy

Wyślij nam wiadomość